Haberler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry

İçme ve Kullanma Suyu Analizi

  SİTEMİZİN İÇME VE KULLANMA SUYU ANALİZİ YAPILMIŞTIR.

   İL HIFZISIHHA MÜDÜRLÜĞÜNCE YAPILAN MİKROBİYOLOJİK VE KİMYASAL ANALİZ SONUCUNA GÖRE SONUÇ TEMİZ ÇIKMIŞTIR. TAHLİL SONUCU AŞAĞIDADIR.

 

 

 

 

İlaçlama Hakkında

Sitemizde Temmuz ayının ilk haftası Blok Sığınak ve dışarıdaki Logarlar

Önemli Duyuru !

 SAYIN KOMŞULARIMIZ,

 

     ÖĞRENCİLERİN VE AİLE FERTLERİNİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞUNUN EVDEN ÇALIŞTIĞI BU ZOR GÜNLERDE LÜTFEN DAHA SESSİZ OLALIM. GÜRÜLTÜMÜZLE KOMŞULARI RAHATSIZ ETMEYELİM.

SİTE YÖNETİMİ

Bht Clinic İndirim Duyurusu

Oyakkent C kapısı önü yol çalışması

   LOZAN CD. KAYAŞEHİR YOLU OYAKKENT 2 SİTESİ C KAPI KAVŞAĞI MÜRACATIMIZ ÜZERİNE

Dezenfektan Kullanmak Zararlı mı?

Dezenfeksiyon ürünleri aslında göründükleri kadar da masum değiller.

Onemli Duyuru

DUYURU

    SON GÜNLERDE SİTEMİZDE, EHLİYETSİZ VE GÜRÜLTÜLÜ BİR ŞEKİLDE MOTORSİKLET KULLANARAK, ETRAFA RAHATSIZLIK VEREN , HEM KENDİLERİNİN HEM DE DİĞER SAKİNLERİN CAN GÜVENLİKLERİNİ RİSKE EDEN GENÇLERİN AİLELERİ İKAZ EDİLMİŞ, ÇOCUKLARININ BU AYKIRI DAVRANIŞLARINA SON VRMELERİ İSTENMİŞTİR. AKSİ DURUMDA HAKLARINDA YASAL İŞLEM YAPILACAKTIR.

    AYRICA BİR SİTE SAKİNİMİZ  BALKON  PENCERESİNE SİYAH RENKLİ CAM TAKTIRMIŞTIR. BU YÖNETİM PLANIMIZA AYKIRIDIR. KENDİSİ SÖZLÜ VE YAZILI OLARAK UYARILMIŞTIR. VERİLEN SÜRE İÇERİSİNDE BALKONU YASAYA UYGUN HALE GETİRMEZSE HAKKINDA YASAL İŞLEM YAPILACAĞI BİLDİRİLMİŞTİR. AYKIRI DAVRANIŞLARA  HİÇ BİR ŞEKİLDE İZİN VERİLMEYECEKTİR.

    ÖNCEKİ YILLARDA BENZER DAVRANIŞLAR GÖSTERENLERDEN DAVRANIŞLARINI DEĞİŞTİRMEYENLERİN HEPSİ YARGIYA VERİLMİŞ VE MAHKEME MASRAFLARI DAHİL CEZAYI ÖDEMİŞLER, AYRICA İŞ-GÜÇLERİNDEN UZAK KALMIŞLARDIR. KOMŞULARIMIZIN BENZER MAĞDURİYETLER YAŞAMASINI İSTEMİYORUZ. ANCAK BU KENDİ ELLERİNDE.

   BİR BAŞKA KONU DA  BAZI ÇOCUKLARIN GRUPLAR HALİNDE HAREKET EDEREK GECE GEÇ SAATLERE KADAR  BLOK ETRAFINDA GÜRÜLTÜLÜ ŞEKİLDE KOŞUŞTURMALARI, YÜKSEK SESLE KONUŞMALARI KOMŞULARIN TEPKİSİNE NEDEN OLMAKTADIR. ÇOCUKLU AİLELERİN ÇOCUKLARINI YAKINDAN TAKİP ETMELERİ VE RAHATSIZLIK VERECEK DAVRANIŞLARI ÖNLEMELERİ GEREKMEKTEDİR. HER NE KADAR ÇOCUKLARIN OYUN İHTİYAÇLARI VAR SA DA BUNU DİNLENME İHTİYACI OLAN SAKİNLERİ RAHATSIZ ETMEDEN YAPMALIDIRLAR. EVLERİMİZ EN İYİ DİNLENME YERLERİMİZDİR.

    SAYGI İLE DUYURULUR.

                                                                                                                              SİTE YÖNETİMİ

Bisiklet Yardımı

  İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışının gereği olarak insan odaklı çalışmalarımız devam etmektedir.

Klima Bakımı

Hızlı İletişim

  • Error, form does not exist or is not published.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com