Haberler

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry

Otopark Anketi

DUYURU

DEĞERLİ SİTE SAKİNİMİZ,

SON GÜNLERDE SİTEMİZDE OTOPARK SORUNU KENDİSİNİ, ETKİN ŞEKİLDE HİSSETTİRMEYE BAŞLADI.

ÖZELLİKLE GEÇ SAATLERDE GİRİŞ YAPAN TEK ARAÇ SAHİBİ BAZI KOMŞULAR OTOPARK YERİ BULMAKTA ZORLANMAKTALAR. ÇOĞU GECE MİSAFİR OTOPARKI DA DOLMAKTADIR. İKİ ARAÇ SAHİBİ BAZI KOMŞULAR ARAÇLARININ HER İKİSİNİ DE BLOK ETRAFINA PARKEDEREK TEK ARAÇ SAHİPLERİNİN MAĞDURİYETİNE NEDEN OLMAKTALAR. SONUÇTA DA KURAL İHLALLERİ VE HATALI PARK YAPMALAR ARTMAKTADIR. BU DA HUZURSUZLUĞA YOL AÇMAKTADIR. EĞER TÜM KOMŞULAR KURALLARA UYSALAR SİTEMİZDE OTOPARK SORUNU OLMAYACAK. KURALLAR ÇOK BASİT;

      1.KURAL: 2. ARAÇ SAHİPLERİ AZ KULLANDIKLARI ARAÇLARINI MİSAFİR ALANINA PARK ETSİNLER.

  1. KURAL. MİSAFİR GİRİŞİNDEN MİSAFİR ADI ALTINDA GİRİŞ HAKKI OLMAYAN ARAÇ SOKMASINLAR. BU İKİ KURALA HERKES UYARSA SİTEMİZDE HERKESE YETECEK PARK ALANI VAR.

 

SİTEMİZDEKİ OTOPARK YERLERİNIN DAİRELER ESASINA GÖRE HERKESE BİR ARAÇLIK OTOPARK YERİ VERMEK ÜZERE NUMARALANDIRILMASI KONUSU 3 YILDIR İSTİNAF MAHKEMESİNDE KARAR AŞAMASINDA BEKLEMEKTEDİR. KARARIN NE YÖNDE ÇIKACAĞINI BİLMİYORUZ. ANCAK MAHKEME KARARINA GEREK KALMADAN NUMARALAMA YAPABİLMEMİZ İÇİN TEMSİLCİLER KURULUNUN  % 80 ÇOĞUNLUĞUNUN İSTEMESİ GEREKMEKTEDİR. ANKETTE ÇIKACAK SONUÇ BİR KEZ DAHA TEMSİLCİLER KURULUMUZDA GÖRÜŞÜLECEKTİR. BU NEDENLE SAKİNLERİMİZİN SMS ADRESLERİNE MESAJ GÖNDERİLMİŞTİR. HER DAİRE SAHİBİ BİR OY KULLANMAK ÜZERE ÖZGÜR İRADESİ DOĞRULTUSUNDA 12.03.2024 TARİHİNE KADAR “ OTOPARK YERLERİNİN HERKESE BİR OTOPARK YERİ VERİLECEK ŞEKİLDE NUMARA VERİLMESİNİ EVET İSTİYORUM YA DA HAYIR İSTEMİYORUM “ ŞEKLİNDE  CEVAPLANDIRMANIZI  BEKLİYORUZ.

VERİLECEK KARARIN HAKKIMIZDA HAYIRLI OLMASINI DİLER SELAM VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ .

                                                                                                                             

 

                                                                                                                                                                                       OYAKKENT 2 SİTE YÖNETİMİ

Vefat ve Başsağlığı

Değerli Komşularım;
Maalesef yaprak dökümü devam ediyor...
Oyakkent 2.Etabın kurucu Başkanlığını da yapan  ve şu anda Ayazaga Oyak sitesinde ikamet eden, çok değerli kardeşimiz E.Dz. Astsb.Abdullah Viçe bugün hakka yürümüştür...
Cenazesi yarın Arnavutkoy/Karaburun Köyünde, Köy Camiinde öğle namazına müteakip Köy Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacaktır. Sevgili Kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine  ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Oyakkent2 Site Yönetimi

Su Analiz Raporu

 

Araçlarla ilgili duyuru

Bahçelievler Medipol Hastanesinde oyakkentlilere özel indirim

                   Bahçelievler Medipol Hastanesinde oyakkentlilere özel indirimin ayrıntılı bilgi almak için    Sercan TÜZÜN 0549 794 13 86       CEREN GÜLÖZ 0549 794 13 49 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim

  • Error, form does not exist or is not published.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com